Apartamenty w Les Orres

SKIPASS W CENIE
Apartamenty Les Orres
Apartamenty w Les Orres

Apartamenty 4, 6, 8, 10 osobowe w Les Orres 1850 położone bezpośrednio przy trasach narciarskich. Apartamenty są całkowicie wyposażone i przygotowane do codziennego funkcjonowania. W ich skład wchodzą pokój dzienno-sypialny z aneksem kuchennym, łazienka i WC w większości przypadków oddzielne, sypialnia. Aneks kuchenny posiada zmywarkę, płytę grzewcza, lodówkę, przybory kuchenne (sztućce, garnki, patelnie). Apartamenty znajdują się w takich budynkach jak Le Parc des Airelles, Les Balcons Des Airelles, Les Balcons de Bois Mean, Hauts de Préclaux, Ecrin des Orres.

Szkolenia Rossignol Dojazd własny
Opinie
CENA DOROSŁY: 1149 zł
CENA JUNIOR: 1149 zł
CENA DZIECKO DO LAT 8: 1149 zł

Apartamenty 4, 6, 8, 10 osobowe w Les Orres 1850 położone bezpośrednio przy trasach narciarskich. Apartamenty są całkowicie wyposażone i przygotowane do codziennego funkcjonowania. W ich skład wchodzą pokój dzienno-sypialny z aneksem kuchennym, łazienka i WC w większości przypadków oddzielne, sypialnia. Aneks kuchenny posiada zmywarkę, płytę grzewcza, lodówkę, przybory kuchenne (sztućce, garnki, patelnie). Apartamenty znajdują się w takich budynkach jak Le Parc des Airelles, Les Balcons Des Airelles, Les Balcons de Bois Mean, Hauts de Préclaux, Ecrin des Orres.

 

 Dojazd: autokarem de lux z Polski  Lokalizacja: przy stoku  Parking: tak  Przechowalnia nart: dostępna  Kuchnia: w pełni wyposażony aneks kuchenny  Łazienka: prywatna w każdym apartamencie z wanną lub z prysznicem  Sypialnia: szafa lub garderoba  Usługi i rozrywka: kanały telewizyjne, restauracje, duskoteka  Centrum wellness: w niektórych obiektach basen  Internet: płatne WIFI  Zwierzęta: akceptowalne w większości przypadków – dodatkowa opłatą

 

APARTAMENT 4 OSOBOWY

Jest to mieszkanie przeznaczone dla 4 osób, składające się z jednego lub dwóch pomieszczeń, którego powierzchnia wynosi około 28-35m2. Składa się z salonu z rozkładaną sofą, częścią sypialną z 2 łóżkami pojedynczymi, w pełni wyposażoną kuchnią z kuchenką mikrofalową i ceramiczną płytą grzewczą oraz łazienką z wanną lub prysznicem.

 


APARTAMENT 6 OSOBOWY

Jest to mieszkanie przeznaczone dla 6 osób, składające się z dwóch lub trzech pokoi, którego powierzchnia wynosi około 35-42m2. Składa się z części wypoczynkowej, przestronnej łazienki i wyposażonego aneksu kuchennego. W apartamencie znajduje się sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz część sypialną z łóżkiem piętrowym lub podwójnym, a także salon z rozkładaną sofa.

 


APARTAMENT 8 OSOBOWY

Jest to mieszkanie przeznaczone dla 8 osób, składające się z trzech pomieszczeń, którego powierzchnia wynosi około 42-50m2, Składa się z jednego pokoju dziennego z rozkładaną sofą, dwóch sypialni z jednym łóżkiem podwójnym i wyposażonym aneksem kuchennym lub dwoma łóżkami pojedynczymi, jedną wnękę z dwoma łóżkami piętrowymi, jedną łazienką, drugą łazienką z kabiną prysznicową i WC) lub z innym rozkładem tj. pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem piętrowym, jedną sypialnią z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami pojedynczymi, jednym pokojem z dwoma łóżkami piętrowymi, dwóch łazienek z kabiną prysznicową i WC oraz z wyposażonym aneksem kuchennym.

 


 APARTAMENT 10 OSOBOWY

Jest to mieszkanie dla 10 osób, składające się z trzech pomieszczeń, którego powierzchnia wynosi około 60-75 m2. Składa się z jednego pokoju dziennego z rozkładaną sofą, jedną sypialnią z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami pojedynczymi, jednego banqette w salonie, wnęką z dwoma łóżkami piętrowymi, jedną sypialnią z łóżkiem podwójnym lub sypialnią z łóżkiem lub dwoma łóżkami piętrowymi oraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i dwiema łazienkami Niektóre mieszkania są dwupoziomowe.

 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729