Atrakcje i Eventy

EVENTY

FRESH MOUNTAIN FESTIVAL

Najlepszy zimowy festiwal we Francji Fresh Mountain w Les Orres 1800. Podczas festiwalu na odbiorców czekać będą liczne konkursy, zawody, koncerty i imprezy w specjalnie przygotowanej hali widowiskowej. Fresh Mountain to pierwszy w Europie festiwal miejski na śniegu i sprawdzone imprezowe wydarzenie w Alpach od zespołu stojącego za słynnym festiwalem Fresh Island w Chorwacji. Co roku Les Orres podczas festiwalu odwiedzają wyjątkowi artyści, którzy dbają o to żeby dostarczyć jak najwięcej pozytywnych wrażeń licznie zgromadzonej publiczności.

SNOWATTACK FESTIVAL

U szczytu Francuskich gór w Les Oress co roku odbywa się najpopularniejszy festiwal narciarski, snowboardowy i muzyczny w Europie Środkowej. Do tej pory odbył się już 12 razy, ciesząc się przy tym ogromną popularnością.

W ciągu dnia miłośnicy zimowych atrakcji mogą jeździć na nartach i snowboardzie, dodatkowo korzystając z licznych programów przygotowanych przez organizatorów. Po zmroku rozpoczynają się imprezy muzyczne, które niosą za sobą szaloną zabawę do białego rana.


W czasie eventu możemy skorzystać m. in. :

Zawody Beerpong

Piłka ręczna obok wyciągu narciarskiego Bois Mean

Mountain Football obok szkoły narciarskiej Hill

Zjazdy na desce w bikini

Snake Gliss


FESTIVAL RIROZOR

Festiwal RIROZOR to ważne wydarzenie humorystyczne utworzone w 2013 roku przez produkcje Borderline i Florent Peyre. Do dzisiaj festiwal cieszy odwiedzających dużą dawką śmiechu i humoru.

ATRAKCJE

SKUTERY ŚNIEŻNE

Wędrówki na skuterach śnieżnych to jedna z głównych atrakcji Les Orres, która jest absolutnie niezbędna podczas pobytu w tej malowniczej górskiej miejscowości . Dla odwiedzających istnieje możliwość skorzystania ze  spacerów z przewodnikiem –  idealna alternatywa, gdy stoki są zamknięte. Pozwoli to odkryć szerokie zaśnieżone tereny oferowane przez ośrodek narciarski w Les Orres.

Opisywana aktywność jest dostępna dla wszystkich bez wyjątku, również początkujących. Nie potrzebne jest wcześniejsze doświadczenie. Jazda na skuterach śnieżnych odbywa się w różnych warunkach śniegowych.

Les Orres skuter

KULIG Z PSIM ZAPRZĘGIEM

Les Orres oferuje dla odwiedzających wyjątkową atrakcję na przeżywanie niezapomnianych chwil i oglądanie pięknych widoków będąc pasażerem sanek prowadzonych przez psi zaprzęg.
Na początku zaprzęg prowadzony jest przez instruktora, dzięki temu w pełni można skupić się na obserwowaniu pięknych terenów, zrobić zdjęcia i przejść krótki instruktarz z samodzielnej jazdy.

W późniejszej fazie podróży istnieje możliwość przejęcia “sterów” i odbycie samodzielnej jazdy, która trwa około 60 minut.

Les Orres psie zaprzegi

LODOWISKO

W Les Orres znajduje się lodowisko, oferujące turystą szereg dodatkowych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.  Jest to kolejna doskonała świetna forma rozrywki, która urozmaici pobyt w tej malowniczej górskiej miejscowości.

Lodowisko oferuje m. in. :


Nocna jazda przy muzyce

Nauka jazdy na łyżwach dla dzieci

Broomball

Les Orres lodowisko

Winter Event

Winter Event zaprasza na pełen emocji i atrakcji wyjazd, połączony z możliwością szusowania w najlepszych warunkach. Ponadto wyjazd już od 1399zł, a w cenie: transport autokarem klasy Lux, zakwaterowanie przy stoku, imprezy, koncerty, opieka rezydentów i najlepsze wspomnienia! Tego wydarzenia nie można przegapić!

Zdjęcia z Eventów

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729